Kod placówki:

Małgorzata Lubojańska
Strona WWW:
Opis oferty:

Nauka w Szkole Podstawowej nr 11 im. Mirosława Ferča jest szansą na wszechstronny rozwój Państwa dziecka.

Pomagamy uczniom:

- poszerzać wiedzę z różnych edukacji, w tym z zakresu języków obcych ( j. angielskiego i niemieckiego),

- odkrywać i rozwijać talenty, między innymi wokalne, plastyczne, dziennikarskie, teatralne, modelarskie oraz pasje sportowe, filatelistyczne i szachowe.

Do dyspozycji uczniów są: pracownia komputerowa i multimedialna, harcówka, modelarnia, stołówka „Żak”, 2 świetlice (I - 630 – 1500, II - 1200 – 1700), plac zabaw, parking rowerowy, biblioteka szkolna z ICIM, nowoczesna, pełnowymiarowa hala sportowa. Jako Szkoła Promująca Zdrowie realizujemy działania o charakterze prozdrowotnym i proekologicznym. Bierzemy udział w różnorodnych programach, np. „Szklanka mleka” czy „Owoce w szkole”. W placówce jest corocznie realizowany projekt edukacyjny „Rowerem bezpiecznie i zdrowo” adresowany do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów z wykorzystaniem Miasteczka Ruchu Drogowego. W klasach młodszych uczymy także zasad postępowania po wypadku oraz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Ratujemy i uczymy ratować”.

Oferujemy: pomoc psychologiczno – pedagogiczną, profilaktyczno – terapeutyczną, logopedyczną. Tradycją naszej placówki są letnie i zimowe obozy, a w klasach młodszych zielone szkoły. Mamy ambicje uczyć efektywnie i wychowywać skutecznie.

Oddziały z dostępnymi miejscami:
Nazwa oddziału Opis oddziału Liczba wolnych miejsc
Klasy pierwsze --- 150